AOC | CU34E4CW | 34 ” | VA | UWQHD | 120 Hz | 4 ms | 3440 x 1440 pixels | 350 cd/m² | HDMI ports quantity 2 | Black
PRATĘSTA GARANTIJA
PASITEIRAUTI APIE PREKĘ
    PARAŠYKITE MUMS:
    Aprašymas
    Techninė specifikacija
    Gross depth (mm) 188.00 mm
    Gross height (mm) 525.00 mm
    Gross weight 13.81 kg
    Gross width (mm) 930.00 mm
    Net weight 10.09 kg
    Packing quantity 1.00 dalių
    Paper/Pasteboard 2976.00 g
    Plastic (No PET) 744.00 g
    Tare weight (kg) 3.72 kg
    Volume (m3) 0.09 m³
    Embeeded battery No
    WEEE tax Yes
    WEEE tax CL109:2:2017-04-01
    Producer AOC
    Palette Qty 16 dalių
    Posvyrio reguliavimas Yes
    Ekranas 3440 x 1440 pikseliai
    Įmontuoti garsiakalbiai Yes
    Ekrano ryškumas 350 cd/m²
    HD tipas UWQHD
    Ekrano paviršius Anti-Glare
    Connectivity HDMI, DisplayPort, USB-A, USB-C, Audio Out
    Matmenys su stovu 80.88 x 40.16-58.16 x 25.22 cm
    Gaminio spalva Black
    Skydelio tipas VA
    Foninio apšvietimo tipas WLED
    Integruotas TV imtuvas No
    Reakcijos laikas 4 ms
    Gamintojo prekės modelio pavadinimas CU34E4CW
    "DisplayPort" prievadų skaičius 1
    Ethernet LAN (RJ-45) prievadai No
    Vertikalusis matymo kampas 178 °
    Maksimalus atnaujinimo dažnis 120 Hz
    Aukščio reguliavimas Yes
    Matymo kampas, horizontalus 178 °
    USB-C Yes
    USB-C maitinimo tiekimas 90W