Anker Soundcore | Wireless Earbuds | Liberty 4 Pro | ANC
Prekės kodas: @2569470
131,85 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 108.00 mm |
| Gross height (mm) | 56.00 mm |
| Gross weight | 0.22 kg |
| Gross width (mm) | 108.00 mm |
| Net weight | 0.06 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 60.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.16 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Anker Soundcore |
| Palette Qty | 2646 dalių |
| Jungties tipas | Bluetooth |
| Spalva | Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Liberty 4 Pro |
| Gamintojo prekės serija | Wireless Earbuds |
| ANC | Yes |
| Įmontuotas mikrofonas | Yes |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.