Anker Eufy | Robot Vacuum Cleaner with All-in-One Station | Omni C20 | Wet&Dry | 7000 Pa | Gray
Prekės kodas: @1976491
526,01 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
Pranešti kai prekė vėl bus prekyboje
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 369.00 mm |
| Gross height (mm) | 487.00 mm |
| Gross weight | 18.08 kg |
| Gross width (mm) | 334.00 mm |
| Net weight | 14.09 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 3192.80 g |
| Plastic (No PET) | 798.20 g |
| Tare weight (kg) | 3.99 kg |
| Volume (m3) | 0.06 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Producer | Anker Eufy |
| Interaktyvus žemėlapis | Multi-floor Mapping |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Omni C20 |
| Gamintojo prekės serija | Robot Vacuum Cleaner with All-in-One Station |
| Siurbiamoji galia | 7000 Pa |
| Doko stotelė pridėta | Yes |
| Gaminio spalva | Gray |
| Valymo tipas | Wet and Dry |
| Tipas | Wet&Dry |
| Laiptų aptikimas | Yes |
| Priedai pridėti | Omni Station (with Dust Bag); Roller Brush; Side Brush; Dust Bin, and 2 Mop Pads, Quick Start Guide |
| Automatinė bazinės stoties grįžtis | Yes |
| Aukštis | 8.50 cm |
| Šepetėlio tipas | 1 main brush and 1 side brush |
| Programėlės | Yes |
| Šveistukas | Yes |
| Savaime išsivalantis | Yes |
| Nuotolinio valdymo pultelis | Yes |
| Valdymo tipas | eufy APP |
| Kitos savybės | Auto Emptying; Auto Washing; Auto Drying; Automatic Detangling; Auto-Lifting Mop; iPath Laser; Customized Modes; No-Go Zone |
| Lazerio jutiklių technologija | Yes |
| Palette Qty | 29 dalių |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.


























































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.