Adler Turntable with USB | AD 1915 | USB port
Prekės kodas: @2569456
84,80 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 402.00 mm |
| Gross height (mm) | 348.00 mm |
| Gross weight | 8.90 kg |
| Gross width (mm) | 488.00 mm |
| Net weight | 6.62 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 2182.00 g |
| Plastic (No PET) | 97.00 g |
| Tare weight (kg) | 2.28 kg |
| Volume (m3) | 0.07 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer | Adler |
| Dažnių diapazonas | 50/60 Hz |
| Kitos savybės | High-quality ceramic cartridge; RCA audio output; Belt-driven turntable mechanism |
| USB prievadas | Yes |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | AD 1915 |
| Gamintojo prekės serija | Turntable with USB |
| „Bluetooth“ | Yes |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.