Adler | Smart Bathroom Scale | AD 8186b | Maximum weight (capacity) 180 kg | Accuracy 100 g | Body Mass Index (BMI) measuring | Black
Prekės kodas: @2569369
13,29 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 330.00 mm |
| Gross height (mm) | 45.00 mm |
| Gross weight | 1.74 kg |
| Gross width (mm) | 310.00 mm |
| Net weight | 1.35 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 360.00 g |
| Plastic (No PET) | 30.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.39 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| Producer | Adler |
| TI weight (kg) | 0.008 kg |
| Palette Qty | 188 dalių |
| Specialios funkcijos | Bluetooth 4.2; Tempered Glass Platform: 6 mm; Overload/Low Battery Indicator |
| Matavimo vienetas | kg, lb, st |
| Atminties funkcija | Yes |
| Gaminio spalva | Black |
| Kūno riebalų analizė | Yes |
| Ekranas | LED |
| Tikslumas | 100 g |
| Keli naudotojai | Yes |
| Maksimalus svoris (talpa) | 180 kg |
| Kaulų tankio analizė | Yes |
| Naudotojų skaičius | 10 naudotojas(-ai) |
| Kūno masės indekso (KMI) matavimas | Yes |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | AD 8186b |
| Gamintojo prekės serija | Smart Bathroom Scale |
| Automatinis išjungimas | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.