Adler Ice Cube Maker | AD 8800 | Power 105 W | Capacity 1.4 L | White
Prekės kodas: @2569642
81,50 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 275.00 mm |
| Gross height (mm) | 365.00 mm |
| Gross weight | 8.20 kg |
| Gross width (mm) | 360.00 mm |
| Net weight | 7.39 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 668.00 g |
| Plastic (No PET) | 147.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.82 kg |
| Volume (m3) | 0.04 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer | Adler |
| Palette Qty | 48 dalių |
| Galingumas | 105 W |
| Talpa | 1.4 l |
| Gaminio spalva | White |
| Tipas | Ice Maker |
| Kitos savybės | High performance: Produces up to 12 kg of ice per day; Fast ice cycle: A new batch of 9 bullet-shaped cubes every 10 minutes; Two ice sizes: Choose between small and large cubes; Quiet operation – perfect for home, office, or parties; Cleaning mode – easy maintenance at the touch of a button; Low water indicator – alerts you when its time to refill |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | AD 8800 |
| Gamintojo prekės serija | Ice Cube Maker |
| Valdymo tipas | Touch control panel |
| Aušinimo tipas | Compressor |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.