Adler | Foot massager | AD 2167 | White/Grey
Prekės kodas: @2484350
27,19 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 375 mm |
| Gross height (mm) | 445 mm |
| Gross weight | 2.8 kg |
| Gross width (mm) | 230 mm |
| Net weight | 2.4 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Tare weight (kg) | 0.4 kg |
| Volume (m3) | 0.03838125 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 400 g |
| Gaminio spalva | White/Grey |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | AD 2167 |
| Gamintojo prekės serija | Foot massager |
| Galingumas | 80 W |
| Specialios funkcijos | Bubble, vibration and dry massage. Infrared area with heat massage feature. 4 rollers to massage foot reflex point. 3 replaceable massage attachments. |
| Palette Qty | 23 dalių |
| Producer | Adler |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.