Acer | X1228HN | XGA (1024×768) | 4800 ANSI lumens | Black
Prekės kodas: @2399020
374,33 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 270.00 mm |
| Gross height (mm) | 143.00 mm |
| Gross weight | 5.20 kg |
| Gross width (mm) | 343.00 mm |
| Net weight | 3.80 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 900.00 g |
| Plastic (No PET) | 500.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.40 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer | Acer |
| Palette Qty | 65 dalių |
| Maksimali raiška | XGA (1024×768) |
| Gaminio spalva | Black |
| Ryškumas | 4800 ANSI liumenai |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | X1228HN |
| Gamintojo prekės serija | Projector |
| Contrast ratio | 20000:1 |
| Wi-Fi connection | No |
| Warranty | 36 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.









































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.